Menü bezárása
Asztali nézet
Váltás az akadálymentes honlapra  2024. március 19. | Ma József és Bánk napja van.

Workshop and press conference in Kiskunhalas

The workshop in Kiskunhalas presents the latest research and activities of Partners in Czech Republic, Slovakia, Poland and Hungary. The main purpose is to know each other, to improve professional knowledge and to compare and evaluate how to role, the responsibility and achievements of provincial museums in order to reveal the ways how to develop them into a competitive museum on an European level. 2015. 09. 01.

Ismerje meg Ön is Kiskunhalas magával ragadó történetét, a kezdetektől napjainkig!

Az öt kötetből álló sorozat megvásárolható a Thorma János Múzeumban, továbbá már ingyenesen, elektronikus formátumban is elérhető.

A kötetek letöltése

Thorma János Múzeum

6400 Kiskunhalas, Köztársaság utca 2.
Telefon: +36-77/422-864
E-mail: info@thormajanosmuzeum.hu

Nyitva tartás:

keddtől vasárnapig: 9 - 17 óráig

Bővebb információk

Látogasson meg bennünket és tekintse meg Ön is Magyarország legnagyobb nagybányai művészeti kiállítását!

A szemet gyönyörködtető élmények mellett három nyelven hangos tárlatvezetés és a kisebbeket interaktív játékok is várják múzeumunkban.

Érdekel, szeretnék többet megtudni!